InstaDP

Përdorni faqen tonë të internetit për të gjetur dhe shkarkuar shpejt dhe me lehtësi fotografitë e profilit, videot, tregimet, fotot, bobinat dhe pikat kryesore të historive në Instagram.

Shkarkues i fotografive të profilit në Instagram

Shkarkuesi i fotografive të profilit në Instagram

Mjet kërkimi për çdo fotografi të profilit në Instagram insta dp e plotë cilësi fotografike me rezolucion të lartë. Ju mund të shihni ose shkarkoni fotografi në rezolucion më të madh të mundshëm falas.

shkarkues i fotografive në instagram

Shkarkuesi i fotografive në Instagram

Mënyra më e shpejtë dhe më efikase për të marrë çdo foto në Instagram. Thjesht futni URL-në e imazhit të Instagramit në mjetin tonë dhe merrni fotografinë në rezolucionin më të lartë të mundshëm.

Shkarkuesi i videos në Instagram

Shkarkuesi i videos në Instagram

Me Shkarkuesin e Videove në Instagram, mund të kërkoni dhe shkarkoni çdo video me cilësi HD nga llogaritë e miqve ose idhujve tuaj pa asnjë problem.

Shkarkuesi i rrotullave në Instagram

Shkarkuesi i rrotullave në Instagram

me Instadp Shkarkues i rrotullave, mund të shkarkoni shpejt dhe me lehtësi çdo mbështjellës në Instagram me definicion të lartë. Pavarësisht nëse janë miqtë tuaj, idhujt ose të famshëm, mbështjellja e kujtdo është vetëm disa klikime larg pa asnjë sherr.

Shkarkuesi i historisë në Instagram

Shkarkuesi i historisë në Instagram

me Instadp Shkarkues i tregimit, mund të kërkoni dhe shkarkoni çdo histori nga llogaritë e miqve tuaj në Instagram, të famshëm dhe idhuj pa asnjë kufizim.

Shkarkuesi kryesor i tregimeve në Instagram

Shkarkues i pikave kryesore të tregimeve në Instagram

A e dini se me mjetin e shkarkimit të pikave kryesore të Instagram Stories, mund të shkarkoni çdo histori të veçuar të çdo përdoruesi të Instagramit? Nëse jo, tani po! Shkarkuesi i pikave kryesore të historive në Instagram është një mjet i tillë efektiv që lejon përdoruesit të gjurmojnë dhe shkarkojnë në fshehtësi histori.

InstaDP Shkarkues HD - Të gjitha mjetet që ju nevojiten për Instagram

InstaDP është një aplikacion falas gjithçka-në-një që ju lejon të shkarkoni fotografi, video, bobina, histori, pika kryesore dhe më shumë në Instagram. InstaDP funksionon në internet pa kërkuar instalim, kështu që mund të keni akses në të gjithë përmbajtjen e Instagramit brenda pak minutash.

FAQ

Çfarë është InstaDP?

Nëse po kërkoni një mënyrë për të shkarkuar dhe ruajtur të gjithë përmbajtjen tuaj të preferuar në Instagram, mos kërkoni më tej InstaDP. Platforma jonë i lejon përdoruesit të shkarkojnë video, foto, histori, pika kryesore dhe më shumë në cilësi HD - plotësisht pa pagesë. Plus, ndërfaqja jonë e lehtë për t'u përdorur e bën të lehtë shkarkimin e përmbajtjes tuaj të preferuar. Pra, pse të presim? filloni të përdorni InstaDP sot!

Farë mund InstaDP Shkarko?
 1. Shikoni dhe shkarkoni imazhe të profilit me cilësi të lartë për çdo llogari në Instagram.
 2. Shikoni dhe shkarkoni video me cilësi të lartë në Instagram pa u heshtur.
 3. Shikoni dhe shkarkoni fotografi në Instagram me rezolucion të lartë.
 4. Shikoni dhe shkarkoni bobinat në Instagram (filma të shkurtër në Instagram).
 5. Mund të shikohet dhe shkarkohet çdo histori e llogarisë së Instagramit ose pika kryesore.
Is InstaDP com i sigurt?

InstaDP është një mjet i sigurt për t'u përdorur. Një nga arsyet pse është e sigurt është sepse ka një lidhje të vlefshme HTTPS, që do të thotë se të dhënat tuaja do të jenë të sigurta. Për më tepër, InstaDP nuk ruan asnjë informacion personal.

Is InstaDP anonim?

InstaDP është mjeti i përsosur për këdo që kërkon të shkarkojë shpejt dhe me lehtësi përmbajtje nga çdo llogari publike në Instagram. Me InstaDP, mund të shfletoni çdo llogari në mënyrë anonime dhe të ruani dhe analizoni në mënyrë të sigurt përmbajtjen e tyre.

Is InstaDp të lirë?

Po, InstaDP është plotësisht falas.

A duhet të instaloj softuer për ta përdorur InstaDP?

Jo! InstaDP është një faqe interneti, që mund ta përdorni InstaDp në linjë duke përdorur shfletuesin në pajisjen tuaj.

Si të përdorni InstaDP?
 • Hapi 1: Vizitoni faqen kryesore www.instadp.info
 • Hapi 2: Zgjidhni platformën që dëshironi të përdorni
 • instaDP Downloader
 • Hapi 3: Ngjitni emrin e përdoruesit ose URL-në tuaj në Instagram në shiritin e kërkimit dhe shtypni butonin "GET".
 • instaDP Tools
 • Hapi 4: Pasi të jenë të disponueshme rezultatet, shtypni butonin "Shkarko" për të shkarkuar përmbajtjen në pajisjen tuaj.
 • InstaDP Shkarko

Pamja e Insta DP funksionon mirë në platformat e shfletuesit

Dritaret

Dritaret

IOS

IOS

android

android

Linux

Linux

Na Kontaktoni

Rruga: Rruga Hosur 27

Qyteti: Bangalore

Shteti: Karnataka

Shteti: Indi

NE tel: +912228865096